Prikazani rezultati 1 do 15 od 15
  1. #1

    Privzeto Ko vest potrka na vrata ...

    Verjetno ne gre za osamljeno zgodbo.

    http://bibaleze.si/clanek/rubrika/st...a-in-mama.html

  2. #2

    Privzeto

    …tole mi deluje bolj kot domišljijski spis…

  3. #3
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    53
    +/-
    +13 /  -8

    Privzeto

    ... Skoraj identična je resnična zgodba o uspešni poslovni ženski v ZDA. Njo sicer razkrijejo. Mnogo zgodb se začne in tudi konča precej slabše kot ta.
    Sam na ta dekleta gledam povsem drugače. Kot uporabnik njihovih storitev jih nočem in jih tudi ne smem obsojati. Hvaležen sem jim in jih tudi občudujem. Da se tudi same obsojajo pa je "kriv" družbeni vzorec in trenutno veljavne, z raznimi verami omejevane družbene norme.
    Tudi v preteklosti in različnih civilizacijah oz. družbah so jih je obravnavali precej drugače in različno.

  4. #4
    Datum prijave
    Mar 2008
    Lokacija
    celje
    Objave
    581
    +/-
    +712 /  -54

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by selfy Poglej objavo
    ... Skoraj identična je resnična zgodba o uspešni poslovni ženski v ZDA. Njo sicer razkrijejo. Mnogo zgodb se začne in tudi konča precej slabše kot ta.
    Sam na ta dekleta gledam povsem drugače. Kot uporabnik njihovih storitev jih nočem in jih tudi ne smem obsojati. Hvaležen sem jim in jih tudi občudujem. Da se tudi same obsojajo pa je "kriv" družbeni vzorec in trenutno veljavne, z raznimi verami omejevane družbene norme.
    Tudi v preteklosti in različnih civilizacijah oz. družbah so jih je obravnavali precej drugače in različno.
    se podpišem pod tvoj komentar. imava popolnoma enako razmišljanje.

  5. #5

    Privzeto

    Zgodba za stare mame. Znanec mi je pred časom pravil, da se je njegova žena predno je njegova žena postala dajala dol z 12 tipi, sicer ji niso plačevali seksa, vse ostalo drugo pa. Seveda je vse počela iz lastnega zadovoljstva in ne iz finančne potrebe. Če gledaš iz tega stališča, jo je oženil kot kurbico, ima otroke s kurbico in spi s kurbico s tem, da se njej niti njemu to ne zdi nič narobe.

    Hec je pa to, da če bi ji tipi plačevali za vsak vbod posebej, bi bila družbeno klasificirana prostitutka. Očitno hoče s tem družba dokaj jasno povedati, da je kurba vsaka, ki ne pride nedolžna v zakon...

  6. #6

    Privzeto

    12 tipov?

    Danes to ni veliko... vprašaj malo mule. Več jih majo na seznamu kot mi stari sulci. In to brez predsodkov!

  7. #7

    Privzeto

    Za moškega ni problem, če jih položi več. Več jih, bolj je v družbi (ne v vseh) dobro zapisan. Pri ženski pa je ravno obratno. Zato pa malo katera pove koliko jih je dejansko imela.

  8. #8

    Privzeto

    Tut mi malo prirejamo cifre. Kolegom kakšno več, puncam kakšno manj :-)

    Pošteno povedano ;-)

  9. #9
    Datum prijave
    May 2010
    Objave
    46
    +/-
    +2 /  -3

    Privzeto

    strinjam se s prejšnjimi objavami....mi jih zagotovo ne moremo obsojati, brez povpraševanja po njihovih storitvah se tudi one ne bi ponujale....verjamem pa, da jih je strah razkritja, saj so še vedno obsojane...cifre pa prirejajo vsi, na tržnici branjevke, v gospodarstvu računovodje, na sejmu starih avtomobilov preprodajalci, nič novega kajne

  10. #10
    Datum prijave
    Aug 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    173
    +/-
    +7 /  -22

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by cveto Poglej objavo
    …tole mi deluje bolj kot domišljijski spis…
    jasno kot beli dan

  11. #11

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by CPS Poglej objavo
    Za moškega ni problem, če jih položi več. Več jih, bolj je v družbi (ne v vseh) dobro zapisan. Pri ženski pa je ravno obratno. Zato pa malo katera pove koliko jih je dejansko imela.
    ...še ena kratka šala na to temo:


    When a key opens many locks, it's a master key.

    If a lock is opened by many keys, it's a shitty lock.

  12. #12
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    206
    +/-
    +8 /  -16

    Privzeto

    Ženske je treba tud razumet po svoje.
    One imajo tudi svoje gantazije, želje itd.....kakor mi moški.
    Zakaj smo kao samo mi moški opravičeni tega, da malo skačemo od ene k drugi )
    Marsikatera sanja o črncu in njegovi kiti hehe )

  13. #13

    Privzeto

    Se strinjam loggi vsaka ima svoje sanje,sicer se pa mi ta zgodba ne zdi nič pretresljivega zveni dolj kot domišljijski spis

  14. #14

    Privzeto

    Da še jaz dodam kakšno modrost. Zgodba, resnična ali ne, ni vredna niti evropske filmske produkcije ... Sicer pa vsi živimo po nekih vzorcih, bolj ali manj družbeno sprejemljivih. Naše psihično stanje je običajno stvar percepcije vse te kaotične zmede okrog nas ... in povratnega odziva in tudi bla, bla; ampak life is life, ta ta, ra ra ra ...

  15. #15
    Datum prijave
    Jan 2007
    Objave
    3
    +/-
    +1 /  -0

    Privzeto

    Cist prevec se sekira tale mamica Kup mojih sosolk je mel sugar daddyje, pa noben ni nic kompliciral pa jih izloceval iz druzbe al pa kej podobnega. Tak je lajf, big deal.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)