Prikazani rezultati 1 do 6 od 6
  1. #1

    Privzeto Nagrada za sodelovanje

    Malenkostna nagrada najboljsemu piscu na forumu. Pri izboru sem si pomagal s +/- statistiko, tako da ste ga v bistvu izglasovali vi. + pomeni 1 tocko, - pomeni -1 tocko. Najvec tock je v mesecu oktobru zbral Ondruska, ki dobi skromno nagrado, enoletni status donatorja.

    p.s.
    Za vse ostale pa tolazba, da bomo z nagrajevanjem najaktivnejsih po taksnem ali podobnem principu nadaljevali tudi v prihodnosti .

  2. #2

    Privzeto

    Najlepša hvala ravnatelju za pozornost. Zahvaljujem se tudi vsem, ki ste mi naklikali toliko plusov. Me veseli, da ima moje pisanje pozitiven odziv. Se bom trudil še naprej. Imejte se lepo.

  3. #3

    Privzeto

    Ravnatelj, bravo, zelo dobra pobuda! Nagrajevati je treba tudi kvaliteto, ne le stevilo prispevkov.

  4. #4

    Privzeto

    Čestitke za Onderuško pa ne se pokvart - bi te blo pa tud fajn spoznat ker si me tako navdušil z opisi da ko mam namen zagonit cca 250 - 300 eur sploh ne iščem več po ljubljani nekih malo boljših ampak jo pihnem v Andiamo pa je.
    Sam sicer hodim bolj za dne pri taprvih in uidem ko se nagužvajo Italijani

  5. #5

    Privzeto

    Aja pa še pripomba za Šefa -- vsaj ko javiš tako radostno vest bi se lahko malo zasmejal...hec mora bit

  6. #6
    Datum prijave
    Jun 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    3.028
    +/-
    +861 /  -1050

    Privzeto

    šef mora biti resen, saj je nagrada tudi namenjena resno...Ondruška, čestitam.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)