Prikazani rezultati 1 do 17 od 17

Tema: Alja

  1. #1

    Privzeto Alja

    Zelenooka Alja.

  2. #2

    Privzeto Čudo

    Prevelik format slike za moj comp..

  3. #3

    Privzeto

    A ni bilo že nekdaj govora o minimalni kakovosti [resoluciji ali pix] slik za objavljanje v prufilu deklet??????
    Saj nič ne vidim na 27" monitorju!
    I'm gonna make her an offer she can't refuse

  4. #4
    Datum prijave
    Sep 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    348
    +/-
    +49 /  -12

    Privzeto

    A manjših slik ni bilo mogoče dobiti? Groza!!! Ravnatelj bi moral takšno ponudnico takoj izločiti v kolikor ne objavi fotk normalne velikosti

  5. #5

    Privzeto

    Hehe. Zgleda je to bolj žepna izdaja njenih slikc! Donator ponavad vidi malce večjo slikco kot ostali, ko klikne na njo. Morm rečt, da je tole porazno. Njena slikca je jpg format in zasede komaj 3,3 KB, ostale ponudnice imajo sn gledu po 60-85 KB.

    Lp

    Bukvi13

  6. #6

    Privzeto

    Te slike so najbrž kar tako pobrane z neta...

  7. #7

    Privzeto

    glavn da se vidijo zelene oči
    Res jaz ne razumem teh deklet, da so tako amaterske...jaz lahko sedaj pred špeglom s telefonom v ccA 10 sek naredim 15 kvalitetnih fotk in ni hudič da bom celo jaz na kaki izpadel seksi

  8. #8

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by kocka30 Poglej objavo
    glavn da se vidijo zelene oči
    Res jaz ne razumem teh deklet, da so tako amaterske...jaz lahko sedaj pred špeglom s telefonom v ccA 10 sek naredim 15 kvalitetnih fotk in ni hudič da bom celo jaz na kaki izpadel seksi
    kocka30.

    HEHE. Jst njene zelene oči vidim sam napisane v tekstu pod njen kratek osebni opis, al pa zgleda več ne vidim tk dobr. Ker so slikce res v pomanjšanem merilu.
    Bom zgleda mogu it k okulistu!
    Če je že ponudnica tk pridna za menjat cifro, bi se pa še lahko malce potrudila in vsaj popravila oz. zamenjala sedanje žepne slikce za malce večje. aj aj aj
    Še ena taka, ki bi kr €vrčke služila z premalo vloženega truda.
    Kam vse tako hitijo, sam €vrov si želijoo..


    LP

    Bukvi13

  9. #9
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Bukvi13 Poglej objavo
    Hehe. Zgleda je to bolj žepna izdaja njenih slikc! Donator ponavad vidi malce večjo slikco kot ostali, ko klikne na njo. Morm rečt, da je tole porazno. Njena slikca je jpg format in zasede komaj 3,3 KB, ostale ponudnice imajo sn gledu po 60-85 KB.

    Lp

    Bukvi13
    Velikost slike,ki jo vidiš na ekranu,ne smeš gledati v KB,ampak v pikslih! Lahko imaš tudi nekaj MB veliko sliko,ki je (fizično gledano,na ekranu) zelo majhna!
    Zato bi moral biti nek standard tukaj gor,recimo minimalno 500x350 pikslov,ali več! Ampak o teh standardih itak nima smisla razpravljat,ker potem bo spat kakšna poslala ustrezno veliko sliko,na kateri bo sama slikana od daleč,pa smo spet na začetku...

  10. #10

    Privzeto

    stavim, da ima tale v SO čist drugačne slikce

  11. #11

    Privzeto

    Punca piše:
    Vsem ki me kličete na staro št. sporočam da imam novo št. ...
    Kar pomeni, da ni nova na sceni? Pod kakšnim 'umetniškim imenom' se je pa že pojavljala?

  12. #12
    Datum prijave
    Apr 2009
    Lokacija
    LJ
    Objave
    100
    +/-
    +139 /  -14

    Privzeto kilce

    Od objave 24.8., ko je imela 65kg, pa do danes, ko je popravek v obvestilu spodaj (67kg), se je gospodična zredila za 2 kilograma. Če se ne bo kdo kmalu ojunačil in šel k njej, se bo to nadaljevalo. Dekle mora nujno telovadit , drugače se iz obupa prenajeda..

  13. #13
    Datum prijave
    Jul 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    137
    +/-
    +23 /  -17

    Privzeto

    Jebes fotko,če je majhna!no zdaj je dala malo vecje!Kar me pa najbol zanima,če je bil kdo z njo.ker ni nic napisanega!lep konec avgusta!
    silver

  14. #14

    Privzeto

    Sedaj vsaj veste zakaj je imela tako male slikice.

  15. #15

    Privzeto

    obvezno s seboj prinesi melono - gre dobro skupaj s prsutom

  16. #16
    Datum prijave
    Oct 2011
    Objave
    16
    +/-
    +4 /  -0

    Privzeto

    Zanima me če je gdo bil pri novi deklini, SA IMENOM ALJA. kako ta punca izgleda.a je za kaj,ali je pa to kakšna ker ze dalj časa dela.

  17. #17
    Datum prijave
    Dec 2008
    Lokacija
    EU
    Objave
    56
    +/-
    +4 /  -0

    Privzeto

    ta še dela?

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)