Prikazani rezultati 1 do 7 od 7
  1. #1
    Datum prijave
    Feb 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    167
    +/-
    +22 /  -15

    Privzeto Tudi Slovenci uživajo: se slečeš in že vlečeš!

    ROVINJ – Leta 800 je neke nevihtne noči na obalo hrvaškega obmorskega mesta Rovinj naplavilo sarkofag velike svetnice in mučenice sv. Evfemije; legenda, beleži jo rovinjski iluminirani kodeks iz 14. ali 15. stoletja, pravi, da je posmrtne ostanke našel mladenič in jih z dvema shiranima kravama zvlekel na breg. Evfemijini posmrtni ostanki danes počivajo za oltarjem osrednje rovinjske cerkve, ki se ponosno vzpenja nad mestom: le trdni, kamniti cerkveni zidovi ji zastirajo pogled na nekoliko drugačno svetišče, ki se nahaja 500 metrov proti severozahodu, razvpiti tempelj golote in svobodnega seksa, plažo Punta Križa.

    http://www.slovenskenovice.si/novice...eces-ze-vleces
    l.p. Msanders

  2. #2

    Privzeto

    Ni problem plaža, ampak Avdič na plaži.

  3. #3

  4. #4

    Privzeto

    Vse skupaj je seveda neskončno novinarsko pretiravanje, tam še zdaleč ni kakšnega velikega razvrata in orgij, popolnoma brez zveze!

  5. #5

    Privzeto

    Evo, v torek sem bil na Punti križi, po zelo dolgem času, da počekiram na licu mesta ta blazni razvrat, nič posebnega, ena ga je nekomu vlekla, en tip je pa eno porival od zadaj, to je bilo pa vse, vse zelo diskretno. Če ne bi napel oči, niti opazil ne bi, skratka veliko besed za prazen nič! Vse skupaj bolj za voayeurje kot tiste, ki iščejo seksa!

  6. #6
    Datum prijave
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Objave
    350
    +/-
    +175 /  -16

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Evo, v torek sem bil na Punti križi, po zelo dolgem času, da počekiram na licu mesta ta blazni razvrat, nič posebnega, ena ga je nekomu vlekla, en tip je pa eno porival od zadaj, to je bilo pa vse, vse zelo diskretno. Če ne bi napel oči, niti opazil ne bi, skratka veliko besed za prazen nič! Vse skupaj bolj za voayeurje kot tiste, ki iščejo seksa!
    Moj komentar je off topic ampak ni mi jasno zakaj bi kdo za tole korektno poročilo Pavletu pripopal minus?????? Dajte poste ocenjevat po vsebini in ne po avtorju!

  7. #7
    Datum prijave
    Sep 2011
    Lokacija
    Slovenija
    Objave
    68
    +/-
    +44 /  -15

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by pavlesvn Poglej objavo
    Evo, v torek sem bil na Punti križi, po zelo dolgem času, da počekiram na licu mesta ta blazni razvrat, nič posebnega, ena ga je nekomu vlekla, en tip je pa eno porival od zadaj, to je bilo pa vse, vse zelo diskretno. Če ne bi napel oči, niti opazil ne bi, skratka veliko besed za prazen nič! Vse skupaj bolj za voayeurje kot tiste, ki iščejo seksa!
    Se mi zdi da je konec sezone.

    Je pa res da je bil moj kolega tam sredi avgusta, in je rekel da so povsod table da je tukaj javna plaža in da je kazen 500 kun.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)