Prikazani rezultati 1 do 18 od 18

Hybrid View

Prejšnja objava Prejšnja objava   Naslednja objava Naslednja objava
  1. #1

    Privzeto

    Moški imamo gene, kjer je zapisan lov na ženske, da jih pofukamo. Če bi torej zamenjali gene, žensk ne bi več iskali, pa tudi fukali ne bi več in počasi bi se planet Zemlje spremenil v planet Mars.
    Všeč 2  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  2. #2

    Privzeto

    Iskanje po seznamih in v Oglasniku je približno tak lov, kot se ga je šel Tito na srne in medvedke, ki so mu jih lovski čuvaji takorekoč pripeljali in privezali z vrvico.
    Všeč 3  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  3. #3

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    Moški imamo gene, kjer je zapisan lov na ženske, da jih pofukamo. Če bi torej zamenjali gene, žensk ne bi več iskali, pa tudi fukali ne bi več in počasi bi se planet Zemlje spremenil v planet Mars.
    To ni noben lov na ženske, če ti poiščeš punco na seznamu in jo pokličeš ter se dogovoriš za srečanje !!
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  4. #4

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by Esimit Poglej objavo
    To ni noben lov na ženske, če ti poiščeš punco na seznamu in jo pokličeš ter se dogovoriš za srečanje !!
    Seveda, ampak očitno nekateri obiskovalci prostitutk menijo, da gre za "lov" in zbirajo "trofeje"! Že spodaj sem omenil, da je to popolna zablota. Če si žensko kupiš, to menda ja ni trofeja! Kot če na hrib ne prideš peš, ampak se pripelješ z godnolo, plačljivo seveda, občutek je popolnoma drugačen in vrh ti ne pomeni nič!
    Všeč 3  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)