Prikazani rezultati 1 do 20 od 49

Hybrid View

Prejšnja objava Prejšnja objava   Naslednja objava Naslednja objava
  1. #1
    Datum prijave
    Mar 2014
    Objave
    68
    +/-
    +70 /  -108

    Privzeto

    Katerikoli TV program gledaš, ti vsake pol ure v glavo izstrelijo rafal opozoril, kako moraš pred uporabo natančno prebrati navodila...Verjetno ne v skrbi za naše zdravje. Kar me najbolj iritira, so antidepresivi, ki ne delujejo vsaj v 4/5 primerov. To je ugotovil Irwing Kirsch s Harvarda v svojih metaanalizah, ko je upošteval tudi NEOBJAVLJENE rezultate, ker farmacevti neugodne rezultate enostavno ne objavijo. Linda mi je rekla, kako je jedla Prozac, ker je bila anoreksična. Dokazano nesmiselna terapija. Koliko naših deklic tu gor je Prozac, Citalopram al kak drug antidepresiv? Uboge reve, kjub vsemu. Sam sem jedel antidepresive pred leti, po nesreči. Bolj zaradi firbca. Rezultat: moj libido je bil na ravni bolehnega, ne zdravega, 85-letnika. Verjamem, da nihče od strank tu gor ne žre teh farmacevtskih budaleštin, sicer deklic še opazil ne bi, kaj šele....

  2. #2

    Privzeto

    Indikacija za jemanje Prozaka je bulimija, ne pa anoreksija!

  3. #3
    Datum prijave
    Mar 2014
    Objave
    68
    +/-
    +70 /  -108

    Privzeto

    Prozac ti dajo, tudi če imaš tiča postrani in zaradi tega trpiš. Beri knjigo "David Healey: Let them eat Prozac". Anorexia nervosa pa je znana indikacija za Prozac. NESMISELNA.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)