Tele debate sem gledal samo par minut. In prvi vtis je katastrofalen. Ne razumem zakaj so v talk oddajo povabili besedno zelo omejeno LaToyo. Če bi bila oddaja v starem stilu bi še razumel - bi jo pač postavili na piedestal in bi jo folk lahko gledal. Sicer pa je njena pojava v tejle oddaji bolj škodila razbijanju tabuja o prostitucuji. Druga napaka je pa bila tale da so bile karikature vse preveč vsak sebi in nobena ni hotela popustiti niti milimetra. Ježešt Marija. Koga sem tole videl? Ljudmilo Novak, ki je v EU parlamentu sodelovala v raziskavi o evropski prostituciji, pa ženska razen domačega sexa pri zaprti luči še na filmu ni videla prostitutivnega odnosa od blizu. Potem šenekaj farovžev. Po srugi strani pa prenapeti kravateljc, ki je dobesedno miniral prve besede sogovornikov na prvi črki besede. Tale že nima čiste vesti. Škoda da sem moral v službo. Bom pa pogledal posnetek ko bom imel čas.

Ampak predstavljajte si. La Toya prototip SLO call-girl. Vsak neveden slovenec bo sedaj po logiki uniformnega vzgleda mislil, da so vse prostitutke podobne Toyi. Potem se pa ne čudim zakaj takšno nasprotovanje liberalni regulativi prostitucuje.