Stojalo...ko si glih omenil...sam sem malo bolj fuknjen na takšne stvari..imam pa dva frenda sicer malo starejša od mene ampak sta pa čist utrgana..tko tipčka..polna flik in usega..ampak nora na lulike..uglavnem vsi trije skupi smo si vedno želel tkole ene dve al pa tri razfukat..amapk res tist odlom..itak prej mal pijačk pa to..pol pa ob uri na določen place...mislim da je blo ene tri leta nazaj..ko so ene deklice organizirale g bang v kopru...in vse kar si povedal ti lahko potrdim..dost fantov se tukaj še en upa veliko..ker takrat so nas hotele potem na koncu še sterat..hoteli smo fukat v rit pa takoj v usta..pa deep throat..pa eno žgat u ritko pa pol drugi takoj ustka nafilat...medtem k j mela polna usta je že druzga dobila u ritko..in kaj je blo ..konc..ne moremo več..je pa res da se mi trije med sabo ful štekamo in nas boli kurac in tudi brez predsodkov..in to je to..in kasneje smo še iskali skupinco za g bang pa na žalost ni takšne ...ji raje prej opišem...tko da res je tko ja..to pa je še lažje zaslužen denar..ko pa bo nekdo potril da ej blo hudo.ampak s konkretnimi dejavniki se pa prec najavim...pozdrav vsem sojebačem...lp