Prikazani rezultati 1 do 1 od 1
Threaded View
-
06.05.2012, 09:26 #1
Mojster
- Datum prijave
- Apr 2007
- Objave
- 144
- +/-
- +75 /
-18
Največje oprsje imajo Skandinavke in Rusinje
Nemški Bild je izdelal prav poseben zemljevid sveta, ki po posameznih državah prikazuje velikost ženskih oprsij.
Na vrh seznama so se uvrstile Rusinje, Norvežanke, Finke in Švedinje, te naj bi nosile konfekcijsko številko D oziroma DD, najmanjša oprsja pa imajo Kitajke in Afričanke, nosile naj bi nedrčke s košaricami A ali B. Na tretje mesto so se uvrstile naše južne sosede, kar bo razveselilo marsikaterega navdušenca nad tem ženskim predelom telesa, saj na opazovanje tako ne bo treba daleč. Hrvatice naj bi namreč nosile košarico D.
Tudi prebivalke Bosne in Hercegovine sodijo med tiste bolj obdarjene, pozabili pa niso niti na Srbkinje, ki se prav tako ponašajo z nekoliko večjim oprsjem, zlasti na račun plastičnih operacij, ki so tam tako priljubljene. V skupino žensk, ki nosijo nedrčke konfekcijske številke C, sodijo tudi Slovenke.
Venezuela, Kolumbija in ZDA so se uvrstile v zgornji del seznama, saj so tam ženske obdarjene s košarico D. Prav iz ZDA prihaja lastnica največjega naravnega oprsja, 52-letna Norma Stitz.
http://www.siol.net/trendi/intimno/m...n_rusinje.aspx
Informacije o temi
Users Browsing this Thread
Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)