Prikazani rezultati 1 do 6 od 6
  1. #1

    Privzeto A še dela(ta)?

    http://www.slovenskenovice.si/bulvar...-neka-lajdrica

    Pred dnevi se je povratnica Tanja v Baru zapletla v prepir z Ivono, ki je minulo soboto iz igre izločila Joela in se tako uvrstila med tri najboljše, ki se borijo za 50.000 evrov. Ivona je Tanjo izzvala z izjavo, da je »vrhniška kur*a«, zato ji ta ni ostala dolžna in je dejala: »Še preden je prišla Ivona v Bar, je naš bivši sotekmovalec razlagal, da pride punca, ki se je prodajala za denar. Da je dala 'cel Vič čez'.«


    »Prihaja lajdrica«


    Tanjo smo vprašali, ali ima dokaze, da je to Ivona res počela, ali gre zgolj za govorice. Povedala nam je, da dokazov nima. »Jaz sem samo rekla, da smo še pred njenim prihodom v Bar slišali, da prihaja neka lajdrica, ki se je prodajala za denar. To ve tudi Suzana, ki je bila zraven. Tega pač nisem želela izpostavljati, a ko je zadnjič med nama prišlo do prepira, sem ji rekla, da če sem jaz vrhniška kur*a, se pač ona prodaja za denar,« nam je razložila Tanja, ki svoj izpad obžaluje.


    Obiskovali so jo bivši


    »Tega ne bi smela izjaviti. Do tega je prišlo, ker me je sprovocirala. Vse, ki jo branijo, bi zaprla z njo za en teden in prepričali bi se, da ni uboga. Zna se postaviti zase, se prepirati in celo stepsti, če je treba,« pravi Tanja. Zaupala nam je še, da so nekdanji fantje Ivono obiskovali v Baru, zaradi nekega moškega pa naj bi imela težave s Suzano.

  2. #2

    Privzeto Ženske pač

    Ko jim "proradi" tisti mlinček govorjenja o poslih in dedcih, stalnimi in nestalnih, bivših in predvsem bodočih, nastane takorekoč neskončna zgodba, sposopne so celo ljubosumnosti in še česa seveda! Takšen so te lajdre. Žal čas neusmiljeno teče, prej ali slej odpove vsska žauba, preostane le še ljubezen. Brezpogojna seveda!

  3. #3

    Privzeto

    Škoda komentarja. Babe kot babe. Novinarji kot novinarji. Sam da se proda. Ločnica med novinarji in kurbami je povsem izginla. Pa vendar. Kurbe prodajajo svo telo, novinarji zgodbe tujih življenj.
    Zadnjič popravljal: Kolicek; 09.06.2015 ob 16:25.

  4. #4

    Privzeto

    je pa zanimivo - tale BAR to ocitno privlaci, dekleta ki se prodajajo - in zgodovina se ponavlja... Petra RIP

  5. #5

    Privzeto

    katera Petra RIP?

  6. #6

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by papser Poglej objavo
    katera Petra RIP?
    http://www.bar2.si/bar/bar2/petra-gorenc/

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)