Prikazani rezultati 1 do 19 od 19
  1. #1

    Privzeto FKK Room nine

    Jutri, 27.11.2015, v Močilniku (bivši Stella Močilnik) vrata odpira nov Erotični FKK savna club in wellness center Room nine. Vabljeni na otvoritev.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  2. #2

    Privzeto

    Škoda, da ne naznanijo, ob kateri uri naj pridemo na vrata. Za nameček smo 27. 11. v Ljubljani že danes.
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 2 

  3. #3
    Datum prijave
    Aug 2009
    Lokacija
    OBALA
    Objave
    45
    +/-
    +20 /  -6

    Privzeto

    Je že kdo bil na otvoritvi dne 21.11.? Ali so že kake izkušnje ? Se veselimo kakih novitet na dostojnem nivoju Jan
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  4. #4

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by too much Poglej objavo
    Je že kdo bil na otvoritvi dne 21.11.? Ali so že kake izkušnje ? Se veselimo kakih novitet na dostojnem nivoju Jan
    Seveda je bila otvoritev prejšnji teden! tel: 31 425 311 ali 31 424 698
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 2 

  5. #5

    Privzeto

    ZAnimivo, da ni nobenega popravka, še manj poročil, samo neki negativni predznaki brezzveze, kot vedno! PA kaj je s temi našimi moškimi?
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 2 

  6. #6

    Privzeto

    A ima kdo link do tja? V bistvu me bolj zanima, če je to swingič, kot pa kupleraj...
    Zadnjič popravljal: mr.tangomango; 30.11.2015 ob 14:26.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  7. #7
    Datum prijave
    Oct 2007
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    137
    +/-
    +23 /  -20

    Privzeto

    Tudi mene zanima, če gre zadeva proti swinger klubu, sem razmišljal, da bi peljal dekle na izlet Tako da, info so zelo dobrodošle, če je kdo že obiskal zadevo.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  8. #8

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by mr.tangomango Poglej objavo
    A ima kdo link do tja? V bistvu me bolj zanima, če je to swingič, kot pa kupleraj...
    http://www.publishwall.si/room.nine/...carskem-modelu
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  9. #9

    Privzeto

    Še vedno ni jasno, a gre za swinger klub, ponudbo delovnih deklet ali za kombinacijo obojega?
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  10. #10

    Privzeto

    Kaj ni tole ob Močilniku na Vrhniki je že tretjič zamenjalo imena ? Najprej Stella, potem nekaj drugega, zdaj je Room nine.
    Na netu se pa razen obetavnih besed ne da poiskat nič pametnega. Vse kar oglašujejo dajo na PublishWall in na Facebook (ki trenutno tudi ne dela), pa še tam so reklame in fotke snete nekje iz neta. Svoje spletne strani sploh nimajo.
    "Po švicarskem modelu".... morda z veliko luknjami ?
    Všeč 2  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  11. #11

    Privzeto

    Očitno so se še dedci zgledovali po dekletih, stalno menjajo indetiteto, pogoje in še kaj, res pa je, da težje spreminjajo lokacijo! Niti svoje spletne strani si ne omislsijo, kar je popolnoma smešno, brez tega pač ne gre, menda ne mislijo tržiti nekih skrivnostnih uslug preko zasebnih komunikacij, kot to počnejo nekateri tukaj, pri teh zmogljivostih Močilnika bi bilo to smešno. Sploh pa je ljubljansko tržišče popolnoma drugačna zgodba od recimo štajerskega, tržašega ali kakšnega drugega. Kakorkoli, popolnoma neresen, amaterski in diletatski pristop, ne bo dolgo (spet). Pri nas si moški ne upajo hoditi niti emd stolpnicami ter bloki, akj šele po liftih ter hodnikih, Močilnik je osamljen, tam je popolnoma jasno, da si ga vsak moški, ki bo tam parkiral pride spraznit! Menda ne pride plesat ali na pivo?
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 2 

  12. #12
    Datum prijave
    Sep 2011
    Objave
    222
    +/-
    +144 /  -37

    Privzeto

    Ideja bi bila OK.
    Tudi lokacija bi bila OK (za tiste ki ne živijo tam blizu)
    A rabi malo resnosti.

    Res je da danes MORAŠ imet svojo spletno stran, ne tisti publishwall.
    Poleg tega je treba tudi malo več reklama. Dobrega reklama.

    CasaCarinthia dela reklam na italjanskih časopisih -dnevnikih- in ima kup italjanov ki nosiji gor denar. Če bi isto naredili ti od tega Room Nine, bi sigurno dobili kup strank ki hoče pršparat eno uro vožnje in 20 euro italjanske avtoceste (kdor štarta iz trsta)

    Marina je dala reklame vsepovsod, tudi v Pordenone na sejmu elektronike je bil pri vhodu en njihov velik plakat.

    Stella Hollywood, ki se pokaže samo na publishwall in stavi fake slike z napisom "stella" (to se je dogajalo pred mesci) nima dosti živlenja pred seboj...
    ... in ta nov Room Nine je začel na isti način... :-/
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  13. #13

    Privzeto

    V tole prijateljice, ljubice, žene ipd. ni za peljat, če hočete, da vam bodo noge še dajale narazen. Pregledal sem vse kar piše na netu in očitno gre za klasičen kupleraj, ali pa lastniki še ne vedo kaj bi iz tega naredili. Ne rečem pa, da bi se dalo z njimi dogovorit, da kak dan zaprejo stvar in omogočijo swinganje. Samo jaz ne grem zbirat kandidate, ker je naš trg podoben korenju, ki raste ali pa ne. Naj se lastniki sami odločijo. Če se bodo in notri ne bo maserk, punc ipd., potem zagotovo pridem s katero.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  14. #14
    Datum prijave
    Dec 2010
    Objave
    51
    +/-
    +40 /  -23

    Privzeto

    baje so bile na otvoritvi 4 maserke. drugi dan pa nobene več ?????tako mi je povedal nekdo ,ki pozna švicarske šipec najemnike.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  15. #15
    Datum prijave
    Sep 2011
    Objave
    222
    +/-
    +144 /  -37

    Privzeto

    Dodam še nekaj info:
    Vhod je 50 euro za moške, vstop za ženske je free.
    Noter punc je 4.

    Ne bo dolgo trajalo, če se ne zbudijo.
    Všeč 1  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  16. #16

    Privzeto

    Če je to res, lastnik nima pojma o pojmu. Škoda, pa blizu Ljubljane je, na sredi države, vsem približno enaka dolžina poti.

    Citiraj Originally Posted by sunny75 Poglej objavo
    Dodam še nekaj info:
    Vhod je 50 euro za moške, vstop za ženske je free.
    Noter punc je 4.

    Ne bo dolgo trajalo, če se ne zbudijo.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

  17. #17
    Datum prijave
    Sep 2011
    Objave
    222
    +/-
    +144 /  -37

    Privzeto

    Je kašna novica ??

    Imajo kup in pol punc (in strank) ali so že zaprli ?
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 2 

  18. #18
    Datum prijave
    Aug 2008
    Lokacija
    slo
    Objave
    959
    +/-
    +239 /  -50

    Privzeto

    Bi šel kdo pogledat kako je kaj? Jaz bi šel, če bi šel še kdo...mal za družbo, pa kakšno debato za usekat.
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 1 

  19. #19
    Datum prijave
    Sep 2011
    Objave
    222
    +/-
    +144 /  -37
    Všeč 0  Ni mi všeč ta komentarNi všeč 0 

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)