Prikazani rezultati 1 do 8 od 8
  1. #1

  2. #2

    Privzeto

    Kot je Noricah v navadi, ne najdem povezave med naslovom in člankom.

  3. #3

    Privzeto

    Taki clanki se redno pojavljajo ob zacetku poletne sezone. Isti clanek v malo prirejeni obliki sem prebral tudi na nekem srbskem portalu (raziskovalni novinar je po moje iz vec takih virov "skoval" nekaj kao izvirnega. V srbski varianti ni govora o kakih Hrvaticah pa tudi o Slovencih ni nic. Pise tudi, da je 4000 izjemno placilo in da so punce zelo zadovoljne "ze" z 2000 honorarja.

    Pa se moje mnenje o ponudbi slovenski agenciji: dvomim, da se za ceno 5 - 10.000 ne bi nihce odzval. Uradno verjetno ne, neuradno pa ja.

  4. #4

    Privzeto

    V naših, pa tudi balkanskih medijih, so si članki o prostituci podobni kot jajce jacu, vedno eno in isto! Podobno pišejo tudi razni samozvani raziskovalci te dejavnosti. Tudi v črni kroniki nikoli ne najdeš ničesar novega. Očitno na tem podroju ni inovacij, če odštejemo mijavkanje in lažej! Nikdar ne poročajo, če lajajo tudi uporabniki pri dominah, kadar jih zaprejo v kletko in si pač želijo družbe kot vsak kuža! Skratka, mediji so na tem področju skrajno ponavljajoči in dolgočasni!

  5. #5
    Datum prijave
    Oct 2006
    Lokacija
    Slovenia
    Objave
    1.376
    +/-
    +1055 /  -218

    Privzeto

    Mimogrede:za 4.000 eurov bi tudi jaz mijavkal in lajal celo noč,če bi bilo treba!
    Sicer pa kot je Macola napisal:uradno morajo agencije take ponudbe seveda zanikati,neuradno se pa sigurno marsikaj zmenijo. Čeprav mi ni jasno,zakaj bi ponujal tak znesek za neko našo wannabe estradnico,če pa lahko za tak znesek dobiš bolj hudo čehinjo ali slovakinjo za cel teden?

  6. #6

    Privzeto

    Citiraj Originally Posted by matjaaz Poglej objavo
    Mimogrede:za 4.000 eurov bi tudi jaz mijavkal in lajal celo noč,če bi bilo treba!
    Sicer pa kot je Macola napisal:uradno morajo agencije take ponudbe seveda zanikati,neuradno se pa sigurno marsikaj zmenijo. Čeprav mi ni jasno,zakaj bi ponujal tak znesek za neko našo wannabe estradnico,če pa lahko za tak znesek dobiš bolj hudo čehinjo ali slovakinjo za cel teden?
    Matjaz, to tudi meni ni jasno. Razen ce ima kdo fetis na slovenske kao starlete.

  7. #7

    Privzeto

    Kaj je važna starleta,važno da se potrudi in greš od nje z občutkom, da si bil deležen prave usluge,take da se ne počutiš ,da si odveč,torej da dela z občutkom.

  8. #8

    Privzeto

    A niso princu monaškem prpeljali ene dve naši
    visoko cenjeni. Plača se molk ker so to znani ljudje. Je pa tak denar, ki se ga tu omenja rezerviran za izredno hude bejbe v največjih prestolnicah evrope.

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Po tej temi pravkar brska 1 uporabnikov. (članov: 0 in gostov: 1)

Pravila objavljanja

  • Ne morete objavljati novih tem.
  • Ne moretet objavljati odgovorov.
  • Ne morete objavljati prilog.
  • Ne morete urejati vaših objav.
  •  
  • BB koda is Vključen(a)(i)
  • Smeški so Vključen(a)(i)
  • [IMG] koda je Vključen(a)(i)
  • [VIDEO] code is Vključen(a)(i)
  • HTML koda je Izključen(a)(i)